P.W. BEBOR
ul. Górników 14/2
44-100 Gliwice
tel. 798 197 731
tel. 600 253 436

e-mail: biuro@bebor.pl

Oleje dla rolnictwa

STOU 10W/30
STOU 10W/40

Układy przeniesienia siły i napędu średnio i wysoko obciażone.

Wysokiej jakości wielofunkcyjny olej silnikowo-przekładniowo-hydrauliczny typu STOU (Super Tractor Oil Universal) przeznaczony do smarowania silników, układów hydraulicznych, różnego typu przekładni, hamulców mokrych występujących w maszynach rolniczych. Charakteryzuje się doskonałymi własnościami smarnymi, przeciwzużyciowymi, skutecznie tłumi drgania układu.

 

Olej wielofunkcyjny UTTO 10W/30

Układy przeniesienia siły i napędu średnio i wysoko obciążone

Olej UTTO 10W/30 przeznaczony jest do smarowania różnego typu przekładni stosowanych w sprzęcie rolniczym  (skrzynie biegów, przekładnie główne, kierownicze, mechanizmy różnicowe) oraz wysokoobciążonych układów hydraulicznych, przy zachowaniu zaleceń producentów maszyn i pojazdów. Może być stosowany w traktorach w których przekładnia manualna, mosty, osprzęt hydrauliczny i "mokre hamulce" smarowane są za pomocą jednego układu olejowego.

 

Olej silnikowy jednosezonowy Supermax CB 40

Układy przeniesienia siły i napędu średnio i wysoko obciążone

Supermax CB 40 to olej jednosezonowy przeznaczony do smarowania w okresie letnim silników czterosuwowych wysokoprężnych bez doładowania pracujących przy lekkich i średnich obciążeniach. Zalecany również do stosowania w silnikach starszych typów, gdy producent zaleca stosowanie olejów w klasie CB wg. API. Olej silnikowy Supermax CB 40 jest mieszalny i zamienny z olejami o podobnej klasie lepkości i jakości.

 

Olej silnikowy jednosezonowy Supermax CC 30

Układy przeniesienia siły i napędu średnio i wysoko obciążone

Supermax CC30 przeznaczony jest do smarowania silników wysokoprężnych różnych typów, bez doładowania lub lekko doładowanych, pracujących przy umiarkowanych i dużych obciażeniach cieplnych i mechanicznych. Olej silnikowy Supermax CC 30 jest mieszalny i zamienny z olejami o podobnej klasie lepkości i jakości

 

Olej silnikowy Supermax 15W40

Układy przeniesienia siły i napędu średnio i wysoko obciążone

Wielosezonowy mineralny olej do silników wysokoprężych. Zalecany do smarowania silników wysokoprężnych różnego typu doładowanych, wysoko doładowanych pracujących przy małych i dużych obciążeniach. Sprawdza się także w silnikach wyeksploatowanych

 

Olej silnikowy Supermax CC 40

Układy przeniesienia siły i napędu średnio i wysoko obciążone

Supermax CC 40 przeznaczony jest do smarowania silników wysokoprnych różnych typów, bez doładowania lub lekko doładowanych, pracujących przy umiarkowanych i dużych obciążeniach cieplnych i mechanicznych. Olej silnikowy Supermax CC 40 jest mieszalny i zamienny z olejami o podobnej klasie lepkości i jakości.